ANUNȚ IMPORTANT PENTRU TOȚI ELEVII DIN GIURGIU!

Conducerea Primăriei Giurgiu împreună cu operatorul local de transport public în municipiul Giurgiu au luat decizia ca începând de vineri, 3 februarie, toți elevii din municipiul Giurgiu să folosească gratuit mijloacele de transport în comun până la emiterea cardurilor nominale.

Accesul gratuit în microbuze se va face pe baza carnetului de elev (valabil și avizat de unitatea de învățământ). În acest fel toți elevii se vor putea bucura de această măsură până când vor intra în posesia cardurilor.

Informația a fost transmisă folosind și sistemul de comunicare al Catalogului electronic.

Ultima modificare: 02.02.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul ÎN PRIMĂVARĂ VA FI DAT ORDINUL DE ÎNCEPERE PENTRU CELE 22 DE LOCUINȚE DESTINATE SPECIALIȘTILOR DIN SĂNĂTATE